Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Társalkodó nyelvvizsga:...

Társalkodó nyelvvizsga: egynyelvű vagy kétnyelvű vizsga könnyebb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

aki csinálta már, melyik volt neki könnyebb, melyiket érdemes választani, mi a különbség?


írásbeli


2014. dec. 26. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kétnyelvűn voltam, középfokon, tök korrektek voltak, a szóbelin se szívoztak a legkevésbé se, végig próbáltak beszéltetni és segítettek ha nem tudtam valamit. Nagyon paráztam előtte, de összességében 80% lett, a szóbeli húzta le, de csak azért, mert nem vagyok kommunikatív, még magyarul is nehezen beszélek, nem hogy angolul. Személy szerint csak ajánlani tudom, ismerőseim a TELCen voltak, és volt akinek nem lett meg, és mondták hogy nehéz volt. Persze biztos az adott vizsga válogatja, van amelyik könnyű s van amelyik nehéz, de én a társalKodóval abszolút meg vagyok elégedve, ha felsőfokúzni megyek, csakis oda fogok menni. Ez 2013 májusában volt. Egynyelvűről nem tudok nyilatkozni, annyit tudok, hogy ott az instrukciók is angolul vannak leírva írásbelin és szóbelin is, míg kétnyelvűn magyarul, de ez nem nagy nehézség szerintem. Többet nem tudok róla, remélem így is segítettem.
2014. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod a nyelvet amiből vizsgázol minden nyelvvizsga könnyű. Ha nem akkor mindegyik nehéz lesz.
2014. dec. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!