Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt egy CD-m Gaál ottó 27...

Volt egy CD-m Gaál ottó 27 Állami Nyelvvizsga Kreatív Nyelvtanulás Angol középfok 1. cd össze karcólódott és már nem olvassa a gépem valami ötlet?

Figyelt kérdés
a fájlok ott vannak csak a mérete az 1kb mindegyiknek és igy nem játszható le és hát ez elég drága volt bármi ötlet jöhet (cd ujra varázsolás vagy mi)mert hallotam olyat hogy a cd-t meg tudják csinálni csak nem tudom hogy hol.

2014. dec. 27. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod tõltsd le.
2014. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam csak nem találtam semmilyen oldalt
2014. dec. 28. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress rá googlén millió egy oldalt ki fog dobni, még torrenteset is.

Amúgy a cd problémára, próbáld meg áttörölgetni, illetve vannak ilyen progik - a nevüket meg nem mondom -, amik csak, azért is megpróbálják beolvasni az ilyen cdket. Szoftverbázison cd6dvd menübe keress rá. Ha jól emlékszem inkább régebbi progik voltak, tehát szerintem az utolsó oldaltól haladj visszafelé..., az újak köz szerintem nem lesz.

2015. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jogtisztán vetted, adnak neked egy másik CD-t.. Ha elvesztesz néhány lapot nyaralás közben azt is kipótolják ingyen bérmentve (ígéret szerint).
2016. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!