Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Romanisztika-francia szakon...

Romanisztika-francia szakon az egyetemi előadások franciául vannak?

Figyelt kérdés
Az egyetemen az órák amikre beülnek az adott nyelven folynak? Például ezen a szakon tanulnak francia történelmet,földrajzot,ezeket francia nyelven oktatják?

2014. dec. 30. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
2 éve amikor befejeztem, még így volt, francia földrajz, országismeret néven futott és elég kemény volt nemcsak földrajz volt hanem mindenféle civilizációs téma. (gazdaság, kultúra, politikai élet) Történelem nem volt olyan nagy súllyal, inkább irodalomtörténet volt.
2014. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh,nem semmi. És ez így minden franciául?
2014. dec. 30. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont mostanában pörgettem vissza a jegyzeteimet és mai tudással nem vészes, ennek köszönhetem, h így megtanultam.
2014. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!