Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit szánjak magán angolórá...

Mennyit szánjak magán angolórára, ha nekem kell házhoz mennem a tanárhoz? Szint: középfokra felkészítő semmi extra. Mik az árak manapság (Bp)?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 09:46
 1/6 anonim válasza:

Nekem 4500Ft volt egy ora. Te is szamits hasonlora.

Mennyit szanj? Hat csinald meg a hazikat, amiket mond, esetleg kulon is foglalkozhatsz az angollal, hasznodra valik.

2015. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem mert a mumkahelyen (iskola) az angol szakos kollega tart órákat 2000/ óráért, felsőfokra felkészítőt 3000-ért.

Ő miért tudja /akarja ennyiért?

Mennék hozzá de kicsit ciki lenne egy kollegához menni órára.

2015. jan. 3. 10:18
 3/6 anonim válasza:

Lehet, hogy egy kis kedvezneny ez a 2000Ft.

Ja most jut eszembe, hogy megsem 1orat voltam, hanem masfelet. Az egy ora lett volna 3000Ft.

2015. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy reális, normális ár. De csak akkor kezdjél kollegánál tanulni, ha szimpatikus, jól tudtok együttműködni, mert kellemetlen, ha mégse jön be a tanulás nála, de közben egymás mellett dolgoztok.
2015. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2000/óra esetén az óra hány perces? 45 vagy 60? Felnőttek esetén simán megy a 90 perces alkalom, akkor ez 4000/alkalom.

Miért csak ennyit kér? Mert feketén dolgozik, van főállása, így ebből a pénzből már nem kell bért, bérjárulékot, adókat fizetnie.

2015. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj egyedül - az olcsóbb
2018. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!