Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanítana engem angolul?...

Valaki tanítana engem angolul? 29 F

Figyelt kérdés
Most alapfokon vagyok, de szeretnék megtanulni folyékonyan beszélni és letenni egy középfokú nyelvvizsgát. Ehhez várnék segítséget.

2015. jan. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Tanár esetleg?
2015. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A magántanár az drága, nekem viszont nincs annyi pénzem most. Ezért kérdezem itt, ha valakinek van kedve ilyesmihez. A németet is így tanította nekem egy lány, és meg is lett a szakmai középfokúm.
2015. jan. 3. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nézd, aki tényleg ért hozzá, az rendszerint elég sokat tanult ezért. Személy szerint el nem tudom képzelni, hogy a szabad időmből áldozzak valakire annyit ingyen, hogy eljusson a középfokúig, ami nem kis munka. Persze kivételek vannak.
2015. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ezt egy bulinak fogom fel, akár egy új barátság is kialakulhat, miközben tanuljuk az angolt. Hasonlóan laza gondolkodású emberek válaszát várom. Utolsó, a tiédet ezek szerint nem.
2015. jan. 3. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Rendben. Szerintem egy barátságnak fontos része a kölcsönösség, Te meg leginkább csak potyáznál, de biztosan bennem van a hiba. Mindegy is, mert nem az én válaszomat vártad.
2015. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te egy rosszindulatú ember vagy, ennyi.
2015. jan. 3. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igaza van. Sajnos az a baj, hogy az ember ingyen várna el mindent. Én is ezt csináltam, bebeszéltem magamnak, hogy meg tudok tanulni angolul. 4 éve tanulom, oké van szókincsem, kifejezéseket tudok, néhány igeidőt bevágtam, de ennyi... Én is tovább akarok menni, és hidd el kérdező, hogy rengeteg időt tudsz megspórolni ha tanárt keresel. Gyüjts egy kis pénzt, addig pedig dolgozz a szókincseden, meg nézegesd a nyelvtant, és tanulj. Én most fogok eljárni angoltanárhoz, hogy tegye össze a nyelvtanom mert annyira ingatag vagyok beszéd közbe, hogy másrészről meg felba*z.

Szóval gondold át.

Minden jót!

2015. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én is most készülök a középre. Pénzem nekem sincs :D (3000/óra bocs, de kicsit túlzás, lévén ez az egyik legkönnyebb idegen nyelv, másrészt az én órabérem sincs ennyi, holott en is sokat tanultam - fizettem - már ezért a szintért a szakmámban - és tanulok is) de nagyon könnyen tanulok nyelvet, csak kéne húzóerő :)


Pesti vagy? Van kedved együtt készülni? Kb milyen szinten vagy?

2015. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hello! :D Budapesten lakom, és eleinte otthon egyedül a Kreatív-val tanultam a nyelvet, tavaly pedig 3 hónapot jártam egy alapszintű nyelvtanfolyamra, de úgy éreztem, hogy az nagyon időrabló. Szóval szerintem alapszint körül lehetek. Én ilyen heti egy alkalomra gondoltam. Nyelvtan + sok beszélgetés angolul. Te merre laksz?
2015. jan. 6. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az intenzív nyelvtanfolyamok semmit sem érnek :( Én németből voltam ilyenen, nos, nem sokminden maradt meg. Annak nem sok értelmét látom, hogy hetekig minden nap ezzel foglalkozzak, mert nem ülepszik le az anyag. Akkor már inkább napi 1 óra.

Akkor pont forditva vagyunk, mert én úgy vagyok az angollal mint Te a némettel, hogy azzal kezdtem. Most angolból középfok környékén járok, de sok gyakorlásra van szükségem, mivel sokat felejtettem, ráadásul a beszéd sem rutinszerű :(

Irjunk privit.

2015. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!