Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az angol nyelvű szöveg egy...

Ez az angol nyelvű szöveg egy tízes skálán milyen nehéz?

Figyelt kérdés

Illetve szerintetek milyen szint? B2; C1; C2...?


Arról szól a feladat, hogy be kell helyettesíteni a kifejezéseket/szavakat/mondatrészeket a szövegbe egyébként. Nyilván nem azt kérem, hogy csináljátok meg, csupán azt, hogy értékeljétek. Köszi! :)


[link]


[link]



2015. jan. 10. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
B2, nekem kb ilyen 5/10-es de ez ugye szubjektív
2015. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
B2 Miért?
2015. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg 8/10-es, kvázi már-már érthetetlen néhol. Egy emelt szintű érettségibe miért tesznek ilyen feladatokat? Tough... Fényévekkel könnyebbek vannak benne általában.
2015. jan. 10. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
B2-es szövegek, esetleg a második C1
2015. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emelt szintű érettséginek ilyen a szintje. Kicsit nehezebb, mint egy középfokú nyelvvizsga. Ez van. Valószínűleg nem tartasz még szintben ott, szótározás, olvasás az ellenszer. Sokan teljesítik 80-90%-ra.
2015. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már vagy 3 éve vizsgáztam belőle emelt szinten, gondoltam, kipróbálom magam ismét, amikor is belefutottam ebbe a szövegbe. Anno 72%-ot értem el, most sem vagyok sokkal lejjebb. De tartom magam ahhoz, hogy ez inkább C1.
2015. jan. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!