Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME általános egynyelvű angol...

BME általános egynyelvű angol b2 középfokú nyelvvizsga milyen?

Figyelt kérdés

Most voltam Telc-en, szóbeli sikerült, írásbeli pedig majdnem. A BME honlapján, amiket olvastam, nem hittem a szememnek, hogy ilyen könnyű az a nyelvvizsga első ránézésre, ezért lehet oda megyek még idén.


1. BME-n 5 helyre 6 szöveget kell beírni vs. Telc 10 címhez 5 szöveg ---> +1 a BME-nek


2. gap filling BME: 10 helyre 13 szó vs Telc 10 helyre 15 szó ---> +1 a BME-nek


3. BME-n összesen 4 feladat van vs Telc, ahol 6 feladat ---> +1 a BME-nek


4. Olcsóbb 6 ezerrel ---> +1 BME


5. Szótárat a BME-n lehet használni ---> +1 BME


6. BME levélírás 60 perc vs Telc levélírás 30 perc ---> +1 BME


Ez mind igaz? És nemzetközileg is elfogadják? Azt olvastam, hogy 2013 óta van ez az egynyelvű.



2015. jan. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a BME sokkal könnyebb.Nemzetközileg nem fogadják el.Én voltam próbanyelvvizsgán szerintem baromi egyszerű, nem kell hozzá nagy nyelvtudás.
2015. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ha külföldi egyetemre megy az ember, oda kell csak nyelvvizsga, ha dolgozni, oda nem fontos. Nem tudom, hogyha leteszem a bme írásbelit, akkor tegyek-e még újat, ami "nemzetközi". Vagy próbáljak meg valami mást, nem tudom. A Telc-ben sajnos nem bízom már.
2015. jan. 10. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp próbáld meg, ha úgy érzed menne
2015. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Fölösleges szenvedni a másik fajta vizsgával

Meg ha felvételi miatt kell,akkor ez bőven jó

2015. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!