Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolába lenne...

Melyik nyelviskolába lenne érdemes beiratkoznom Győrbe, ahol jól megtanítják a nyelvet?

Figyelt kérdés
Német nyelvtanfolyamra szeretnék beiratkozni. Korábban már írtam szintfelmérőt ahol azt mondták van alap tudásom de még rendszereznem kell így olyan B2 szinten vagyok. Végig németet tanultam suliba de érettségi óta sokat felejtettem. Nekem olyan tanfolyamra lenne szükségem amit a külföldi életben tudnék hasznosítani. Középfokú nyelvvizsgát szeretném utána letenni ezért szeretnék olyan helyre beiratkozni ahol rendesen felkészítenek rá és külföldön is tudom hasznosítani a tudásom. Hány hónapig tartana egy ilyen nyelvtanfolyam? Hétköznap vagy hétvégén kellene járnom? A nyelvtanfolyamot ha elvégezném akkor a végén nem lenne vmi vizsga?
2015. jan. 11. 13:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!