Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A szeme alatt karikák annak...

A szeme alatt karikák annak az mi angolul?

Figyelt kérdés
Vagy a szeme karikás.
2015. jan. 13. 22:42
 1/5 anonim válasza:
94%

Black circles under eyes.


(Csak hogy ne kössön bele a sok nagytudású, már kemény fél éve angolt tanuló okostojás: [link] )

2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:

És 39 éve tanuló okostojás beleköthet? :P :)))

Nem, egyébként nem akarok belekötni, mert teljesen jó és tökéletes, amit írt az egyes, link nélkül is, meg is zöldpacsiztam, csak olyan aranyosnak találtam -- még egyszer bocs, semmiképp se szeretnélek megbántani.


Arról viszont ne feledkezzünk meg, hogy léteznek rokonértelmű kifejezések.

[link]

Dark discoloration of the skin under the eye is mainly referred to as dark circles. It is also known as dark rings or shadows.

2015. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak simán "circles" (under the eyes)

(Nem arról van szó, h behúztak volna neki)

2015. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy "rings" (mivel karika)
2015. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 chtt ***** válasza:

- ha megnézed a két linket, egyik csajnak sem húztak be, mégis black meg dark -- ha behúztak, "black eye"-nak híják :)

- ha beírod a gugliba (idézőjelek közé), hogy "circles under eyes" (dark meg black nélkül) az első ötven találatból talán háromnál vagy négynél nem szerepel a dark vagy a black szó (végignéztem, csak a végére mindig bejojózott a szemem, bocsi)

- ez persze nem jelenti azt, hogy a mindennapi életben ne használnák dark vagy black nélkül a kifejezést (nem angol nyelvterületen élek, tehát ezt nem tudhatom)

:)

2015. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!