Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga 3 hónap alatt?!?!?...

Nyelvvizsga 3 hónap alatt?!?!? (LENT)

Figyelt kérdés

Emelt németet tanulok (C1), de sajnos csak 3-as vagyok a tantárgyból. Szerintetek ha minden nap tanulgatok, fel tudok úgy készülni májusig, hogy meg tudjak írni egy középfokú nyelvvizsgát (B2)?

Tudom, hogy csak akarni kell! :)

De, akkor is...



2015. jan. 17. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
azt csak te tudod,hogy mennyire vagy képes
2015. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sidel ***** válasza:
"Tanulgatással" nem. Kitartó tanulással igen. Rajtad múlik, mennyire veszed komolyan. Én igaz C1-re mentem (ÖSD), de februártól minden nap foglalkoztam vele, német filmeket néztem, hanganyagokat hallgattam, meg februárban el is mentem egy intenzív tanfolyamra. A matek írásbeli érettségiről jövet pedig már kaptam a telefont, hogy meglett a nyelvvizsgám.
2015. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos, hogy nem sikerül. De a megpróbálásáról senki nem beszél le.
2015. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!