Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanáto...

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok? Melyik olyan ahol megvannak adva a tételek? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A témakörök minden nyelvvizsgán nagyjából ugyanazok (max annyi különbség van, hogy két téma egy tételbe van téve, vagy külön, de ez nem fontos, hisz úgyis tudni kell róla beszélni, akkor meg nem mindegy? Tehát ha egy tételsort találsz, az jó lesz.


Szóbelire az Origót ajánlom, egyenes, szimpla vizsga, semmi maszatolás ilyenekkel, hogy érvelés, meg másik vizsgázóval beszélgetés...


Írásbelit BME-t vagy EuroExam-ot ajánlom, nincs nyelvtani tesztje, értés-közlés alapú.

2015. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Origó szóbelijét nem ajánlod? Csak hogy egybe le lehessen tudni.
2015. jan. 17. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy írásbelijét
2015. jan. 17. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ódzkodsz a nyelvtani teszttől, én azt tapasztalom, azt mindenki rühelli, amúgy persze, túlélhető, én is azt csináltam anno.
2015. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :D
2015. jan. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!