Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a germanisztika?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon régóta németet tanulok és nagyon szeretem.. szóval tényleg, érdekel, nagyon... és mivel a későbbiekben is szívesen foglalkoznék a némettel, érdeklődnék, hogy a germanisztika hol a legjobb?

2015. jan. 24. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem fogod könnyen megállapítani, mert mindenki csak a saját szakjáról tud mesélni, de ezek annyira minimális információk, hogy nem elég ahhoz hogy össze tudd hasonlítani.


Én anglisztikára járok, amikor kerestem az iskolákat, ahol van ilyen szak, akkor talán kb csak 3 intézményben volt ilyen, abból annyit hallottam, hogy a Kodály (vagy valami más K-betűs)-nak nem annyira jó a hírneve.


A Pannon Egyetem, mint felsőoktatási intézmény szerintem a jobb nevűek közé tartozik. A legtöbb tanárral nekem soha nem volt problémám.

2015. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kodály??? Nem Károli?
2015. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De lehet, azért írtam, hogy valami K-betűs, mert már nem tudom.
2015. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ELTE
2015. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Kodolányi
2015. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utána néztem pár dolognak és végülis rájöttem, hogy az ELTE illetve a Pécsi Tudományegyetem tetszik a legjobban
2015. jan. 25. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!