Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » NÉMETÜL - jól fordítottam le?...

NÉMETÜL - jól fordítottam le? Profi németes ránézne?

Figyelt kérdés

Lefordítottam az alábbi szöveget, de nem vagyok biztos benne, szerintem tele van nyelvtani hibával. Átnézné valaki, és kijavítaná? Köszönöm szépen!


===========



Glas ist - KÜNSTERLICH (Einführung)

Glas ist unsere Leidenschaft. In den letzten zwanzig Jahren, die zahlreichen Aufgaben, die wir durchgeführt haben es möglich gemacht für uns, mit allen spirituellen Schwingungen des Materials kennen zu lernen. In unserer Glasmalerei Workshops, Experten mit hohen Ansprüchen und großes Talent zu machen und Wiederherstellung aller schöner Glasscheiben der klassischen und modernen Mustern, auf dem Pfad Miksa Róth ebnete im frühen 20. Jahrhundert. Bei uns ist, daß transparenter Wunder für jedermann zugänglich. Es gibt kein Limit, was möglich ist, zu tun, aber Ihre Phantasie.


Glass ist – SPEKTAKULÄR (Unsere Produkte)

Glasmalerei für die Dekoration in Türen von öffentlichen Institutionen oder Privathäusern, entweder neu gebaut oder renoviert, ist ein beliebtes Mittel zum Ausdruck in der Art die Funktionen der Gebäude oder die Persönlichkeit der Bewohner, auch heute noch. Die speziell für Ornamentglas von Außen- und Innentüren und Fenster, die Insertionen Schränke, Tiffany Lampenschirme, Raumteiler, Spiegel, Lichtdecken und moderne Glasabdeckungen verbessern die Eleganz des Raumes, indem besondere Ästhetik, ihre Alltagstauglichkeit.


Glas ist - EWIG (Referenzen)


Bei der Reparatur von alten, geschädigten gebeizt oder geätztem Glas, ist es unser Ziel, das ursprüngliche Kunstwerk so perfekt wie möglich wieder herzustellen, so dass die erneute Glas kann in seine ursprüngliche Form und Schönheit bleiben und bitte die zukünftigen Generationen für eine lange Zeit.



2015. jan. 27. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az első mondat már teljesen összekuszálódott, kellene az eredeti is azért. Szerintem próbálj meg egy kicsit egyszerűbb mondatokat, kevesebb tagmondatból
2015. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hogy van a magyar eredeti?

Mi az a "Künstlerlich" (mert olyan szó nincs)

2015. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A második mondattól kezdve teljesen érthetetlen

"In unseren Glasmalerei-Workshops, ? Experten mit hohen Ansprüchen und großem Talent zu machen und Wiederherstellung aller schöner Glasscheiben der klassischen und modernen Mustern, auf dem Pfad Miksa Róth ebnete im frühen 20. Jahrhundert" Restaurálják a régi üvegeket?

2015. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Künsterlich az művészi akart lenni.

Igen színes ólomüvegeket gyártanak és restaurálnak :)

2015. jan. 27. 15:25
 5/23 anonim ***** válasza:
Van benne szórendi hiba
2015. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
workshop -- tudom, angolul van de úgy tudtam, hogy németül is közismert, mint (művészeti) műhely
2015. jan. 27. 15:27
 7/23 A kérdező kommentje:
5: a szórendet helyretennéd?
2015. jan. 27. 15:27
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha művészi, akkor valószínűleg "künstlerisch"

De ennél a szövegnél inkább "kunstvoll" (művészi kivitel)

2015. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A teljes mondatokat írd le (szakaszonként) az eredeti nyelven, különben nem áll össze a szöveg
2015. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Az ólomüveg az "s Bleiglas" (ólom: Blei)

A Glas seml.nemű főnév (ragozásnál kell egyeztetni)

2015. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!