Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki nagyon jól tud angolul,...

Aki nagyon jól tud angolul, és ki tudná javítani a hibáimat, nincs kedve velem beszélgetni? 15L

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A hibás szöveg nélkül nem nagyon lehet javítani sem...
2015. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy beszélgetnénk akármiről s ha én rosszul írok vmit, akkor kijavítaná, az akivel beszélek.
2015. febr. 10. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne bízz meg idegenekben és ne várj el inngyenmunkát senkitől. Mitől lenne az bárkinek szórakoztató, hogy egy idegen írását javítsa?
2015. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsi lány, ne legyél ennyire naiv. Ha valaki tud annyira jól angolul, hogy kijavítsa a hibáidat, főleg rendszeresen, az nem fogja erre szánni az idejét, hanem inkább pénzt keres vele. Te sem kaszálnád le a szomszéd füvét rendszeresen csak úgy, szívességből. Ha jól szeretnél tudni angolul, és a suliban nem elég jó a tanítás, vedd rá a szüleidet, hogy járassanak nyelvsuliba/ magántanárhoz.
2015. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miközben #3 és #4 válaszolókkal alapjában egyetértek, azért nem reménytelen a helyzet. Magyarországon még nem bevett az érdek nélküli önkéntes munka, de terjed, nem csak fiatalok, hanem nyugdíjasok körében is. (Privi megy.)
2015. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Katrinanna válasza:
Keress külföldi barátokat, azok anyanyelvi szinten beszélnek angolul, és lehet, hogy szivesen elbeszélgetnek veled. Ha nem is javitják ki a hibáidat, tanulni fogsz abból ahogyan ők irnak és fogalmaznak.
2015. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Már 5 éve tanulok angolt és nagyon jól megy és én is pont egy beszélgető partnert keresek. Először ha nem baj csak írásban beszélnénk majd később hangon is nyomhatjuk :) 13/L
2015. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocs 13/F
2015. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Leveleket szívesen váltok veled. Nem vagyok profi angolból, de egyre gyakrabban kell (kellene) használni a munkám során. Ha van kedved, írj! 25/F
2015. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!