Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség ezek a könyvek...

Mi a különbség ezek a könyvek között?

Figyelt kérdés

PONS nyelvkönyvet szeretnék venni. Van Nyelvtanfolyam kezdőknek, Nyelvtanfolyam haladóknak és Komplett nyelvtanfolyam.

A komplett az nekem azt jelenti, hogy kezdő és haladó egyben, de mind a 3 könyv ugyanannyiba kerül, ráadásul a komplett még kevesebb oldal, mint a másik.

Most akkor melyiket vegyem meg a komplettet vagy a másik 2-t vagy mind a 3 kell?



2015. febr. 18. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy vedd meg a kezdő nyelvkönyvet

Ha haladó vagy, akkor a haladót vedd meg

2015. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a komplettben benne van a felsőfok is?
2015. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem még egyszer. A komplettre az van írva, h A1-A2. A másik 2-re nincs szint írva. De szerintem a kezdőt és a haladót fogom megvenni. Mert a komplett pár 100 oldallal rövidebb is.
2015. febr. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!