Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik egy írásbeli...

Hogyan zajlik egy írásbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek eszperantó nyelvből (először) nyelvvizsgázni, és felvetődött bennem néhány kérdés. Mit szabad bevinni magammal, és mi az, amit nem? Gondolok itt például arra, hogy a Tematikus szótárat be lehet-e vinni, vagy csak a Magyar-eszperantó és Eszperantó-magyart? Vihetek-e be ceruzát és vonalzót, vagy be sem engedik, csak tollat? Vagy bevihetem, de nyilván amit ceruzával írok, azt figyelmen kívül hagyják? Amit aláhúzok például a szövegértés feladatsorában, azt figyelmen kívül hagyják? Úgy értem, írhatok-e a bele a szövegbe, vagy tehetek-e magamnak jelöléseket tollal vagy ceruzával? Hogyan tudom javítani a hibákat? Áthúzással? A zárójelet elsősorban mellékes információ megjegyzésekor használjuk. Minden tanácsot, tippet szívesen fogadok! Köszönöm!

2015. febr. 25. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Kétnyelvű szótárat lehet bevinni
2015. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!