Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az origo komplex nyelvvizsgána...

Az origo komplex nyelvvizsgának mi a menete, pontosan mikor következik a hallásértés rész a vizsgán (közvetlen az írásbeli teszt után, vagy pár nap múlva a szóbeli végén?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
6 éve voltam origózni,nekem az írásbelivel azonos napon volt a hallás értési, a szóbeli meg 2 napra rájuk:)
2015. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De mindig így megy?
2015. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A labor, ugye?
2015. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pénteken megyek szóbelire, a magnó is pénteken lesz 12:00-kor, utánna szóbeli vizsga. Akik meg mennek írásbelire is, nekik másnap, azaz szombaton lesz íz írásbeli. Ez Mátészalkán van.
2015. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én a kérdést feltevő vagyok, úgy látom már néhányan válaszoltatok is, nagyon szépen köszönöm! Ha jól értettem , akkor aki origó komplex típusú nyelvvizsgára fizet be, annak az írásbeli teszt után át kell fáradnia egy laborba, ahol a magnós teszt lesz, ami a szóbelihez tartozik majd, igaz? Ha azonban sikerül a vizsga írásbeli része, de aznap már a hallásértésre nem lenne már kapacitásunk (mert hát valljuk be ez így egyszerre elég sok) akkor nyilván a szóbeli sem fog sikerülni, hiába jól szerepelünk pár nappal később. De, ha később csak a szóbelire fizetünk be, akkor a hallásértés rész szóbeli vizsga előtt van, igaz?
2015. márc. 9. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy egyik nap van a magnó és a szóbeli, másnap az írásbeli. Tehát pénteken magnó+beszélgetés, szombaton meg írásbeli. Ne ilyedj meg tőle, a szóbeli nagyon könnyű volt. Bementem, mondták hogy mutatkozzak be, mondtam az infókat magamról, mondtam hogy utolsó éves diák vagyok az egyetemen. Akkor közbe szóltak és megkérdezték hogy mit tanulok, miért mentem erre a szakra, kb. 3-4 mondatot mondtam és jött a kép. Egy könyvtár volt ahol 6 fiatal ült, elmondtam 2 mondtba hogy mit látok a képen, 2-3 mondatba pedig azt hogy az emberek egyre kevesebbet olvasnak, inkább a netet bujják meg hogy fontos az olvasás. Ők kérdeztek hozzá annyit hogy én járok e könyvtárba, erre mondtam egy mondatot, mégegy kérdés volt hogy én inkább veszek könyvet vagy kölcsönzök, erre is egy mondatot mondta. Jött a szituáció, egy külföldi megálít hogy buszjegyet akar venni, mondjam el neki hogy hol tud, milyen jegyek vannak (egy utzásra szóló, havi bérlet, 1 napos és 3 napos jegy), és ajánjlam fel hogy megmutatom neki a helyet ahol tud venni. Kb. 10 percet voltam bent, 46 pontot kaptam rá.
2015. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy megkérdezték a kedvenc filmem, itt a Rambo-t mondtam, meg hogy a főszereplő Stallone, Rambo egy veterán amerikai katona aki visszatér Vietnámból, a vietnámi háborubva harcolt ami az USA meg vietnám között zajlott, ennyi.
2015. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!