Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki már nyelvizsgázott?...

Valaki már nyelvizsgázott? Nektek sikerült nehéz volt?

Figyelt kérdés
Most 8.-kos vagyok egy hét és itt a német írásbeli vizsga. Ott majd írásbeli feladtot kell csinálni és level írni. Márc.31-én szóbeli 5perc magamról, 5p prezentáció,5perc témáról.

#tanulás #német #siker #nehézség #nyelvvizsga #B1 #DSD #március 10 írásbeli és 31 szóbeli
2015. febr. 28. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

most hallok először róla,így hogy írtam rákerestem,segíteni nem tudok vele kapcsolatban,de tök jó :) kár,hogy én már egyetemista vagyok és nem használtam ki ezt a lehetőséget,kevés olyan vizsga van,ahol nem adott szintre kell jelentkezni

Sok sikert!

2015. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok érdemben nyilatkozni, ugyanis gimnáziumban a DSD II-t csináltam, ami B2 és C1 szinteket foglal magában. Amit te csinálsz, az a könnyebb verziója ennek. Biztosan nem lesz nehéz, ha korrektül rákészülsz, nekem is simán sikerült elérni a felsőfokot, persze önszorgalom bőven kellett hozzá. De nem fogják leharapni a fejed :)
2015. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Remélem sikerül
2015. márc. 1. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik szint?
2015. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem elég lenne A2,mert ugye levelet is írni kell és általában 9-10-11 pontom szokott lenni és 14 fölött B1. De ha már az egyik A2 akkor a végén is A2-lesz.
2015. márc. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!