Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japánt vagy spanyolt vegyek...

Japánt vagy spanyolt vegyek fegyek fel második nyelvnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék japánul tanulni, de attól félek, hogy egy spanyol nyelvvizsga nagyobb hasznomra válna. Melyikkel találnék magamnak könnyebben jó állást, illetve melyiknek venném később hasznát?

2015. márc. 24. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
spanyollal nagypbb az esélyed a nemzetközi álláspiacon. Japán igazából akkor releváns ha oda akarsz kimenni dolgozni
2015. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a szándékod a Japánnal? Ha oda akarsz majd költözni akkor válaszd azt, egyéb esetben a spanyolt.
2015. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nemileg hasonlo helyzetben vagyok... imadom a japant, tanultam tanarnal is, de iden erettsegizek ugyhogy sajnos abba kellett hagynom. Viszont miutan letudom az angol es nemet felsot, a spanyolba kezdek bele, mert az ezerszer egyszerubb, mint a japan. Viszont munkahelynrl jo szempont, ha japanul is tudsz, jobban felfigyelnek rad, mintha azt mondanad, hogy spanyolul beszelsz. Szerintem juss el spanyolba kozepfokig kb, es utana kezdj bele a japanba is :)
2015. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ;)
2015. ápr. 2. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!