Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol felsőfokú nyelvvizsga...

Az angol felsőfokú nyelvvizsga, vagy az emelt szintű érettségi a nehezebb?

Figyelt kérdés

Azért lenne szükségem véleményekre, mert két választásom van jövőre:

-angol emelt

-angol közép+felsőfokú nyelvvizsga.

Pontilag gyakorlatilag ugyanott tart a kettő. Csak nem tudom, melyik lenne az egyszerűbb.

Van valakinek tapasztalata ebben?

Köszönöm:)


2015. márc. 26. 16:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De melyiket tartottad nehezebbnek? Persze más az egész tematikája, felépítése, de azért érdekelne, hogy látod.
2015. máj. 11. 22:51
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

szerintem nyelvvizsgázz inkább, annak a pontjait minden szakra viheted, míg emelt angolért járó plusz pontot csak kevés helyre viheted.

és gondolkozz, szerinted önéletrajzban majd mi mutat jobban? felsőfok, vagy emelt nyelvvizsga..

de arra figyelj, hogy legyen meg akkor mindkét fele, mert fél nyelvvizsgáért nem adnak plusz pontot.

2015. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

emelt érettségi*


ja és középszintű angol érettségi nem olyan nehéz, nekem csak középfokú ny.vizsgám van, de az érettségi bőven 90% fölött lett!

2015. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!