Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tankönyvet ajánlatok...

Milyen tankönyvet ajánlatok egy teljesen kezdő oroszt tanulónak, akkor otthon próbálkozik elsajátítani a nyelvet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs nagy választék, és egyik se jó. A választék: Kjlucs (Corvina), a munkafüzetben vannak nyelvtani magyarázatok és kiadtak hozzá CD-t, de nem vagyok benne biztos, hogy kapható is. A másik a Ság za ságom, az nem nagyon gyakoroltatja a nyelvtant és elég logikátlan elrendezésben, a könyvben van CD és szöveges magyarázat. Ezen kívül angolul, de németül is vannak online tananyagok. Az orosz nem az a nyelv, amit egyedül könnyű tanulni.
2015. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthoni tanulashoz ajanlott az erre kitalalt oktatoprogram, a Rosetta Stone. Az 5 szint kb B1-es szintig visz, ha akarod tovabb folytatni, ujabb lehetoseg utan kell nezned.
2015. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért akarsz oroszul tanulni? Ott szeretnél élni vagy a munkádhoz kell? Csak azért kérdem, mert én is tanultam oroszul, de mivel nem használom, már a nagyját el is felejtettem.

Egyébként nem nehéz nyelv. Mi a Sag za sagom-ból tanultunk középsuliban, illetve megvettem még az ELO-t is. Érdemes volt, mert csak be vannak vágva a szekrénybe :)

2015. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!