Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy külföldi pályázathoz kell...

Egy külföldi pályázathoz kell angol levelet írnom. Kitudna ebben segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Sosem tanultam angolul, de ezt a pályázatot ezen a nyelven kell benyújtani, még akkor is ha kint nem ezen fogok kommunikálni.

Igazából a levelet megírtam, magyarul, de a fordítóval nem mennék semmire, ezért szeretném, ha valaki akinek jó angoltudása van, és tudna segíteni az megtennél, nagyon hálás lennék érte!!!


Előre is köszönöm.



Kedves YZ,


XY vagyok, sajnos mi nem tudtunk találkozni hétfőn, mivel az országos verseny döntőjére kellett készülnöm.


Jelenleg kétféle önéletrajzom van, egy aminek a mintáját a tanárnőtől kaptam, és egy euro pass-os.


Csatolok képet is, ám ez tudom, hogy még nem megfelelő, de az ünnepekre hazautaztam a családomhoz, és itt nincs megfelelő munkaruhám a kép készítéséhez. De ezt az ünnepek után természetesen bepótolom.


Emellett a bizonyítványaim (professional school marks) másolatát is csak az ünnepek után tudom elküldeni, mivel jelenleg ezek a dokumentumaim is a kollégiumban maradtak.


Jelenleg azt hiszem nincs kérdésem, csak izgatottan várom a további fejleményeket és reménykedem a jó hírekben.


Előre is köszönöm a válaszát.


2015. ápr. 3. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem erdemes leforditani.

Majd amikor mindened meg van, keszen allsz a palyazat minden megkovetelesere, akkor irj nekik. Hianyosan figyelembe se fogjak venni.

2015. ápr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen válaszolnom kell nekik , és írta is hogy vannak olyan dolgok amit később is csatolhatunk
2015. ápr. 3. 07:24
 3/9 anonim válasza:

Dear YZ


I'm XY , unfortunately we could not meet on Monday, as the country had to prepare for finals competition .


Currently, there are two types of CV , a sample of which I got from her teacher , and an NEC - os.


I attach graphics, but this I know , that is not right , but the holidays I went home to my family , and there is no suitable work clothes in the image was taken . But this , of course, make up for after the holidays.


In addition, copies of the certificates ( professional school marks ) I can send just after the holidays , as they currently remain in the dormitory of the documents.


Currently, I think there is no question , just excitedly look forward to further developments and hope for good news.


Thank you in advance for your reply .

2015. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Google felreforditott.
2015. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akkor meg lehet próbálni másképp kedves utolsó ahelyett hogy irkálnád hogy felesleges...
2015. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
HIdd el, teljesen felesleges, nem fogjak figyelembe venne a szukseges adatok nelkul.
2015. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Nem értem miért kell ezt szajkózni...azt sem tudod, hogy miről van szó...Vagy hogy milyen a pályázat...Nem értem miért olyan fontos az, hogy szerinted nem fogadják el...

2015. ápr. 3. 14:38
 8/9 anonim válasza:

Miféle adatok nélkül? Elolvastad te rendesen a kérdező mit írt, értelmezted is? Szerintem csak azért irkálsz ide hogy kötekedj.


Nem tanult angolul, de így kell beadni a pályázatot. Kint NEM angolul fog kommunikálni.

2015. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fordítást, de végül egy ismerősöm lefordította nekem, és csak ezt azért másolom be, mert nem minden úgy van ahogy azt egyes emberek gondolják...


Dear F.,

Thank you for your reply and the

documents. M. gave me your application

form and she did recommend you which is

guarantee enough for me ;) I will write you soon

with more details after the holidays. if you have

any questions i will be pleased to answer them.

Best Regards and Happy Easter, N. V.

2015. ápr. 5. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!