Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik egyetemre és milyen...

Melyik egyetemre és milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés
Angol tanár szeretnék lenni (nem most), egy-két év mulva tervezek továbbtanulni. Milyen egyetemre érdemes menni illetve ha CSAK angol tanár szeretnék lenni milyen szakra kell nekem mennem?

2015. ápr. 5. 02:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

"Egyébként vannak ilyen "kamuszakok""


- Van, ahol az etika sokkal nehezebb, mint a magyar szak.

2015. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi (értelmes) válaszokat, igen én is ilyenekre gondoltam mind pl.: viskult., rajz, vagy hasonló töltelékszakok, amik nagyon semmire nem jók, max kéttannyelvűbe angolul tanítani, arra még elmegy, de engem igazán az angol érdekel :)
2015. ápr. 7. 12:17
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem túl jó indítás, ha már most jövendőbeli tanárként lenézel bizonyos tantárgyakat.
2015. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy az ilyen angol tanárral csak az a baj, hogy rengeteg van belőle. Ellenben matek, fizika, kémia tanárnak nem akarnak menni az emberek.Volt olyan év mikor 1! fizika tanár végzett.
2015. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14: azért van rengeteg angoltanár, mert rengetegre van szükség. Én is elég hamar elhelyezkedtem, és mindig van munka.
2015. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

13-asnak üzenném, hogy egyáltalán nem nézek le semmilyen tárgyakat...

....nem is említettem, csak nekem az angol a fontosabb, és mellé (mivel muszáj) ilyen töltelék valamit akarok felvenni. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, minek írtál ide??? Sosem értem meg az ilyen embereket...

2015. ápr. 7. 19:53
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nem érted meg az emberek reakcióját, akkor ne akarj velük foglalkozni. Egyébként az a lenézés, hogy TÖLTELÉKszaknak nevezed.
2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Akik azzal jönnek, hogy a humánosokból Dunát lehet rekeszteni: lehet igazuk van, de kémiát két évig tanítanak a gimiben heti két órában, míg angolt vagy törit négy évig 4-5 órában... Ez a különbség
2015. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

az, hogy töltelék szaknak nevezem, attól még nem nézem le..

..volt viselkedéskultúrám heti 1 órába, szerettem azokat az órákat, meg a tanárt is...

...az, hogy van egy véleményem az ilyen (amúgy felesleges) szakokról attól még nem nézem le ezeket a szakokat tetszik érteni? :) nem látsz bele a fejembe és nem is fogsz, szval kuss van...

2015. ápr. 10. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!