Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok orosz érettségire való fekészüléshez? 🇷🇺

Figyelt kérdés
Közép- és felsőfokon.:) 🇭🇺🇷🇺

2015. ápr. 11. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, érettségi természetesen emelt szinten van, nem felsőfokon!
2015. ápr. 11. 18:48
 2/9 anonim válasza:
14%

Én is tavaly érettségiztem emelt szinten oroszból. A barátnőm a Szent Johanna Gimi-t ajánlotta nekem, öt nap alatt kiolvastam az összes kötetet. Azt hittem nagyon sokat segít, de sajnos megbuktam:-(. Viszont nem bántam meg a történteket #IloveCortez Nem adom fel !!

Idén a Justin Bieber: Just getting started könyvvel készülök. Szerintem te is olvasd el, és ne feledd: a remény hal meg utoljára! *-*

2015. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 chtt ***** válasza:
100%
Te jó ég, miből áll manapság egy érettségi, hogy külön könyv kell hozzá??? Mi annak idején simán a négy év anyagából, tankönyveiből (nyelvtanából) készültünk fel. Voltak tételeink, azokat kidolgoztuk, megtanultuk. Megoldottunk egy halom feladatlapot mindenféle csúnya feladattal. Mi kell még?
2015. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy nagyon lassan haladunk, mert nagyon sok ember lesz*rja a tanárt és a tantárgyat is. Nyáron szerernék felkészülni és nem szerencsés a könyvet végigcsinálni amit majd szeptemberben veszünk az iskolában...
2015. ápr. 11. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből tanultok az iskolában és hol tartotok? A korábbi évek érettségi feladatait kell megcsinálni az írásbelihez. A szóbelihez a más nyelvekből már ismert 1000 kérdés 1000 választ, van oroszul is. [link]

A középszintű szóbelihez ez tökéletes: [link]

2015. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolso: most a Шаг за шагом 2.nél tartunk és a második fejezetet kezdtük. Előtte a Ключ első részét vettük.

A könyvek, amiket ajánlottál már megvannak.💋😍

2015. ápr. 12. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez elég lesz. Középszintre mindenképpen, emelt szintre is, ha megcsinálod a korábbi érettségiket, és a fogalmazásokat egy tanár értékeli.
2015. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chtt ***** válasza:

[link]

Őt is szokták ajánlani

A Ponsnak is vannak jó könyvei, bár a kiejtéstől nem zuhantam hanyatt.

Hallás utáni szövegértéshez esetleg:

[link]

szókincsbővítéshez:

[link]

Van még száz párbeszédem telefonon, de más így hirtelen nem jut eszembe.

Sok sikert!

2015. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: az Это надо знать-ot meg akartam venni, de még netről sem találtam rendelhető terméket
2015. ápr. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!