Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből tanuljak önállóan...

Miből tanuljak önállóan angolul? Suliban sokáig tanultam, de már szinte minden kiesett, viszont szeretnék végre megtanulni angolul, de használható tudást szeretnék, amivel megértek külföldieket stb.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyelvtanulás egy olyan dolog ami időt pénzt nem kímél.

Először is lennie kell egy célnak. Közeli vagy távoli célnak. Nekem a Leonard hardy 80 nap alatt angolul tetszett, majd volt eg kis kreatív angol.filmek, könyvek, újságok, applikációk ezek mind segítenek.

2015. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én is hasonló cipőben evezek. Ajánlom a duolingo-t, viszonyt mellé kellene egy különtanár vagy legalább egy angol nyelvtan könyv mert a duolingo inkább gyakorlásra van de sok mindent megérthetsz azzal is.
2015. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!