Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgán szeretnék...

Recyusz kérdése:

TELC nyelvvizsgán szeretnék felülvizsgálati kérelmet beadni, mit írhatnék indoklásként?

Figyelt kérdés
Februári nyelvvizsgát 1,5 ponttal, a márciusit 1 ponttal buktam. A mostanira szeretnék felülvizsgálatot kérni, méghozzá a levelemre. (33/45) Írásképem nem csúnya, de néhány betűm téveszthető. (Mind írásbeli, a szóbelim megvan.)

2015. máj. 1. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Láttad a kijavított dolgozatodat? Biztosan nem az íráskép miatt vontak le, szinte biztosan nem is a félreérthető betűk miatt. Indok az, ha valamelyik értékelési szempontra kevesebb pontot adtak, mint amennyi szerinted megillet. De akármit is írsz be, 4000 Ft ellenében mindenképpen újrajavítják, mivel ezt kérni jogod van.
2015. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ez esetben érdemes, ha tényleg 1-2 ponton múlott már másodszor. Persze általában a jobb felkészülést ajánlanám.
2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem láttam a dolgozatomat, sajnos nem is tudom megtekinteni, mert vidéki vagyok és jelenleg nincs lehetőségem felutazni Pestre. De mégis, konkrétan mire hivatkozzak?
2015. máj. 2. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Anélkül pedig nehéz lesz.
2015. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mivel délelőtt van a megtekintés, semmiképpen sem tudok menni, mert érettségizem.
2015. máj. 2. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak délelőtt van megtekintés? Ez furcsa. Próbáld meg valahogy lelevelezni velük, hogy adjanak más időpontot, mert akkor érettségizel. Ez elég méltányolható kérés.
2015. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

május 9-ig kell beérkeznie a kérelemnek, addig én végig érettségizem

(du. sem tudok mert 3 órába telik legalább mire felérek Pestre)

2015. máj. 2. 19:35
 8/8 anonim válasza:
Szia! Megkaptad?
2018. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!