Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szintre lehet eljutni...

Milyen szintre lehet eljutni Angolból: -3 hónap -fél év -1 év alatt?

Figyelt kérdés
Napi 6 óra ráfordítással.
2015. máj. 10. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinálsz az alatt a 6 óra alatt.
2015. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már kezdem unni ezeket a kérdéseket. Ez is olyan kérdés mint a csuk norrisz le tudná győzni sztíven szegált?

Kezdjük ott, hogy nicknév mögé bujva nem lehet tudni rólad semmit sem. Az ember a mai világban de szerintem regen is így volt hogy mindent azonnal akart.

Jól figyelj: Ha nem hibaztam volna annyit, és nem azon az úton haladtam volna a nyelvtanulás ösvényén nem lettek volna olyan remek amerikai ismerőseim mint ami most van. A nyelvet nem lehet elkapkodva tanulni. A nyelvtanulás mint egy jó bor. Sokáig érik és megeri rá várni.

2015. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én meg azt kezdem unni, hogy senki se a kérdésre válaszol...
2015. máj. 10. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor keresd másban a hibát...
2015. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy szintet tudsz fejlődni, mondjuk A2-ről B1-re.
2015. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, látom nem tudsz meg mindíg olvasni. Leirtam hogy ismeretlenül senkinek a szorgalmát nem lehet felmérni.

Ha még hiszel a tündérmesékben akkor ott van a Benny Lewis olvasgasd a blogját, vagy a könyvét. Ha nem hiszel, akkor szepen lassan nekiállsz, és megpróbálsz napról napra valamit megtanulni. Ez nem lóverseny.

2015. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De ha igy virtuálba nézzük a dolgokat:

3 hónap:az újdonság miatt s mivel a motivációs az egekbe van el is hiszed hogy az angol nyelv könnyű.

Csalad, bemutatkozás, jelen múlt idő.

6 hónap:

Hoppá mik ezek az igeidők? A magyarba ilyenek nincsenek.

Mi az a célhatározói mellékmondat? Megszámlálhatatlan, megszámlálható, szenvedő szerkezet, és a többi és q többi.

1 év:

Nah tudom valamelyest a nyelvtant van is szókincsem, de nem tudok egy normalis mondatot összerakni. Ha egy külföldi odajön hozzám csak makogok, meg a nyelvtant is keverem. Igaza volt annak a gyereknek annó, hogy a nyelvhez idő kell.

2015. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na és hogy kerek legyen a sztori:

Nagyon kicsi rá az esély hogy TE minden nap 6-órát fogsz tanulni. miért mert az élet nem egy előre megírt könyv.

Jó lesz az max napi 3-óranak is.

Kívánom hogy 1- év alatt felsőfokúz le, és 1 év múlva küldj egy privatot hogy sikerült.

2015. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismeros ugyved 0-rol Felsofok Angolra gyorsult 6 honap alatt. Akkor most lehet? Utana tudod csinalni? ;)
2015. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
59%
En hebert tanulok naponta meg tobbet is - a 30 eves fejembe epp csak par mondat es 30 szó egett bele, es teszem mindezt israelben. Egy 4 eves gyerek lepipal jelenleg :) tehat a valasz, relativ. Kornyezet fuggo.
2015. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!