Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német emelt szintű érettségire...

Német emelt szintű érettségire nincs meg valakinek az összes tétele?

Figyelt kérdés
Nem kellene az összes csak pár, nagyon örülnék neki ha valaki eltudná nekem küldeni :) Vagy ha tudtok nekem mondani olyan könyvet amiben benne az összes tétel emeltre, az is jó lenne :)

2015. máj. 18. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha kell fizetek is érte :) csak jó lenne ha meglenne midegyik...
2015. máj. 18. 22:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet már elkéstem a válaszadással, de én ebből a könyvből készültem a szóbelire:


"Szóbeli feladatok a német emeltszintű érettségire és a nemzetközi nyelvvizsgákra

Pro und Kontra - Themen, Bilder und Statistiken mit Wortlisten"


[link]


Szerintem jó könyv, sajna nem tudok tételeket küldeni, mert már másnak kölcsönadtam őket.


Illetve még ezt a könyvet használtam, ez se rossz könyv de sztem kicsit kevés van benne:


" [link] "



Sok sikert!

2015. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] ez elég jó alapnak, de azért át kell nézni, hibát javítgatni. de pl nekem adott ötleteket, hogy melyik témánál még miről lehet beszélni, amire előtte nem gondoltam. hajrá! én jövő héten megyek szóbelizni:)
2015. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!