Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik már vizsgáztak egy...

Akik már vizsgáztak egy párszor angolul (szóban), tudnának valamit tanácsolni, hogy mit csináljak közvetlen előtte? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát be kell menni 7:45-re de én kb 11 óra körül fogok sorra kerülni... addig mit csináljak? Nézzem át a tételeket, vagy inkább ne mert azzal már csak rosszabb lesz? Vagy mit tudtok tanácsolni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 28. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Én pl. biztosan kihasználnám az időt, és addig olvasgatnám a tételeket, amíg sorra nem kerülök, mert a frissen olvasott dolgokat könnyebben elő tudom hívni.
2015. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már nagyon rég vizsgáztam, de nem értem: minek kell bemenni 7.45-re? Melyik vizsgaközpont ez?
2015. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amikor én voltam akkor is várás közben sokat olvasgattak szótárt tételeket közben én meg telon játszottam iszogattam eszegettem stb, sztem nem úgy kell felfogni mint egy vizsgát hanem mint egy sima beszélgetést, nem azon fog mulni a vizsga hogy átolvastad-e még egyszer a tételeket..
2015. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez ilyen iskolai lesz..

(középiskolai)

mivel nyelvi előkészítős angolon vagyok...

2015. máj. 28. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi a fenének kell bemenni 3/4 8-ra? Na, ebbe az iskolába se szeretnék járni! Várakozás közben inkább menj sétálni, beszélgess, hallgass zenét, egy iskolai vacak vizsga az semmi. Ha 3 órán keresztül tanulsz, totálkáros leszel, mire bejutsz. Annyit nem ér, semmilyen következménye nem lesz, csak egy sz*ros évvégi jegy, annak is csak egy része.
2015. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Budais vagy?

Én nem is vittem magammal a tételeket, lazán bementem beszéltem, javarészt impróztam 5-t kaptam

Magabiztossag+sok duma=siker

2015. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem nem budais vagyok...


de az egyenleted igazán tetszik!!!!


azthiszem ezt jól be fogom vésni az eszembe!

2015. jún. 1. 00:16
 8/10 anonim válasza:
Örülök hogy segíthettem az egyenletemmel ! majd írd meg hogy hogy sikerült
2015. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

majd e hét pénteken (június 5.-én) lesz...

úgyhogy addig ne várd az eredményt, de majd igyekszem megírni.


Azért még várok további tanácsokat!

2015. jún. 2. 17:01
 10/10 A kérdező kommentje:
4-es.... :(
2015. jún. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!