Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2015 német emelt érettségi:...

2015 német emelt érettségi: kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Hány százalék/pont az írásbeli? Vagy akinek megvan már a szóbeli is??
2015. jún. 6. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóbelik még nem voltak
2015. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van akinek már volt, ezért kérdezi. Én angolból emelteztem, szóval csak arról tudok nyilatkozni.
2015. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott van a kérdés alatt a részletezésnél, hogy az írásbeli, meg esetleg az, akinek megvan már a szóbeli (hátha valaki később látja a kérdést) :)
2015. jún. 7. 15:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Második és volt már szóbelid? Ha igen, mi a benyomásod róla? Kicsit félek a vizsgáztatóktól :)
2015. jún. 7. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem megvolt tegnap, nagyon kedvesek, hiprübercukik voltak a vizsgáztatók! Három nő volt egyébként, végig kedvesek voltak, segítettek, egy résznél nagyon összezavarodtam és mondták hogy no problem, kezdjük elölről. Én annyira nem voltam jó, kb ovis szókincset használtam, szégyellem is magam miatta, nagyon ideges voltam. Viszont egy rossz szavam nincs a vizsgáztatókra, remélem neked is ilyen habitusúak lesznek németen! :)
2015. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melyik városban vizsgáztál? És miket húztál?:)
2015. jún. 7. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az angolos vagyok :)
2015. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jövő héten mennek sokan németből

Majd akkor biztos lesz, aki nyilatkozik

2015. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az írásbelim 91% lett. A szóbelivel rontani fogok valószínűleg. Az izgulás miatt nem teljesítettem túl jól. :)
2015. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!