Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol szóbelik. Ki hogy...

Emelt angol szóbelik. Ki hogy érzi, hogy sikerült? Milyen tételt húztatok?

Figyelt kérdés

Én olyan ideges voltam, pedig nagyon jófej vizsgabizottságot kaptunk. Remélem, nem szúrtam el nagyon, bár a végére már kicsit kusza lett a mondanivalóm, és egyszerű.


Egyébként nyelvtanulás - utcai szemetelés - kiscsalád-nagycsalád dolgok voltak benne.



2015. jún. 9. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam, levegőszennyezés, elektronikai eszközök és látássérültek integrált-szegregált oktatása volt a téma.
2015. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 éve voltam, ha jól emlékszem, a szemetelésről és a tantárgyakról kellett beszélni. 2 nappal előtte volt egy balesetem, úgyhogy tragédiának éreztem a produkcióm, de elég jó százalékkal (azt hiszem, 93 vagy 95) meglett. Szerintem nagyon engedékenyek egyébként.
2015. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem, nekem is meglesz.
2015. jún. 9. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mázlista voltál a tételeddel, én tökre örültem volna neki!


Én a kreativitást, audiobook vs reading novel és a technika fejlődését kaptam. Elég szharul ment mert a vitát nagyon elrontottam, meg is állítottak, elölről kezdtük, úgyhogy nem lett valami fényes. De amitől a legjobban tartottam, a képösszehasonlítás, az jó lett szerintem. :)

2015. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egyébként egyszerű témák, normális esetben sajnos sokkal jobban megy az angol, ha nem vizsgahelyzet van... De ott... kikapcsol az agyam, végig remegtem kb. és alig futotta egyszerűbb mondatokra.


Rövid idővel utána már sokkal összetettebb, komolyabb mondatokban voltam képes beszélni. Csak ezért érzem úgy, hogy nem lett valami jó. A társalgás és a vita még egész jól ment, de a képek összehasonlítása nagyon egysíkúvá vált.

2015. jún. 10. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én témáim egyszerűek voltak. Az első részben a stoppolásról kérdezgettek. Próbáltam-e már, mik az előnyei és hátrányai. A második részben a "You should never tell a lie." kijelentés mellet vagy ellen kellett érvelni. Én mellette érveltem, fél perc alatt nem is volt időm arra gondolni, milyen érveket tudnék mondani ellene. :D A képleírásos feladatban pedig 4 különböző öltözködési stílusú diák volt a képeken, arról kellett beszélnem.
2015. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul sikerült, nem is akarok rágondolni. :( Tiszta gáz, pedig már felsőfokúm is van, az írásbelim is kiamagaslóan sikerült, dolgoztam is angolul... Egyszerűen képtelen voltam belemelegedni, ráhangolódni, alig mondott két mondatot (mikor értem oda és hogy ő milyen szegény, mert ő még előbb kelt mint én, wtf...), nem is engedte, hogy én beszéljek rendesen, és máris rátért a vizsgára, ahol olyanokról volt szó mint reklámok (nincs tv-m, nem nézek évek óta :(:( ) meg (író)eszközök... Magyarul sem tudnék mit mondnai róluk, annyira nem érdekelnek... Persze mire hazaértem szépen megformálódott bennem, hogy mit kellett volna mondani... Fogalmazást írni is olyan szépen, folyékonyad tudok. Persze tudom, nem az ő hibájuk... :(
2015. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ez sajnos ilyen. :/ Itt tényleg akár a szerencsén is múlhat.

A 6-os voltam, látod, beleválasztottam a jó témába, amikor tavaly előrehozottan középszintűt tettem az összes téma meg volt ott is. Viszont ha kihúztam volna azt, amit te, valószínűleg csak hápogtam volna.


De azért remélem mégsem lett olyan rossz, mint gondolod. :)

2015. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem, a 88%-ot biztos lehúzza, de gondolom ötös lesz. Csak ugye a felvételinél nem a jegy számít... És ez lett volna amire támaszkodok, mert angolból vagyok a legjobb... :(
2015. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!