Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan nyelvvizsga központ, ahol nem túl nehéz az angol középfokú írásbeli?

Figyelt kérdés
Pár éve a BME-n kétszer próbálkoztam meg az írásbelivel de nem sikerült. A szóbeli egyből meglett. Fél évem van rá, hogy meglegyen a középfokúm, de a BME-re nem szeretnék már menni, mert az nehéz számomra. Hova lehetne elmenni, ahol egyszerübben is meg lehet szerezni? Nekem a szóbeli fontosabb, de szükségem van az írásbelire is...
2008. szept. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az Origót. Nekem az sikerült egyből, igaz alapfokú volt, de szerintem nem olyan nehéz, mint a többi és az ára is megfizethető.

Sok szerencsét!

2008. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali!

A helyedben ha lehet halasztanek Anglia nagyon sokat segít es gyakorolnad!

Ez csak tipp

En kint elek egy eve nyelv nelkul es angol csaladnal vagyok tanuolok es dolgozok!

Probald meg!!!!

2008. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos en is hasonlo gonddal kuzdok, nem tudom neked mire kell a nyelvvizsga, de C tipusu nyelvvizsgad csak akkor lehet A+B-ből, ha ugyanazon a helyen teszed le :( A diplomahoz meg C tipusu kell.


Amugy most a nyelvtani reszen valtoztattak, ELMÉLETILEG könnyebb lett, a felkinalt 4 opcio helyett mar csak 3 opciót kinalnak fel.

2008. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam kint 3 hónapot Amerikába, de hiába gyakoroltam kint a nyelvet, ha ott csak beszéltem...a beszédemmel nincs gond, de az írásbeli az más. Rengetek nyelvtan, bonyolult dolgok..Elkezdek egy tanfolyamot októbertől, ami 7 hónapos, és csak úgy mehetek vizsgázni, ha megvan az írásbeli is. Megkérdetzem, és már nincs is olyan, hogy A, B = C -vel. Most már ilyenek vannak, hogy A1, A2, B1, B2, C1, C2, igazából nem értem, hogy ezek hogy vannak, mindenesetre direkt rátértem arra amit te is írtál, és elvileg már nem kell feltétlenül ugyanott megcsinálni a szóbelit is meg az írásbelit. Ezért szeretnék máshova menni, nem a BME-re. Próbálgatom megcsinálni a BME-s mintafeladatokat, de nagyon nehéz... :S
2008. szept. 3. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Eddig csak origóztam. Szerintem nem nehéz, persze egyéne válogatja. A fordítandó szövegek rövidek voltak és alig kellett szótárt használni. A levél sem nehéz ha van egy fantáziád. Nekem egyedül a szöveértés nem ment olyan jól, de ezt meg lehet gyakorolni.

Szóval én az origót ajánlom.

2009. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végül mi melyik nyelvvizsga mellett döntöttél? Azért kérdezem, mert testvérem ugyanígy van: 2 sikertelen írásbeli a BME-n, elsőre sikeres szóbelivel. Össze lehet "illeszteni" egy másik írásbelivel a BME szóbelit? (Pl diplomához?)
2009. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!