Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme nyelvvizsgát...

Van értelme nyelvvizsgát tenni ha nincsennek felsőoktatásban való elhelyezkedési ambícióim?

Figyelt kérdés
Angliában éltem 1,5 évet az angolom folyékony, de nincs nyelvvizsgám a szüleim pedig nyaggatnak, hogy miért nem teszem le. Szerintetek van értelme vagy csak pénzkidobás? Munkahely keresésnél számít valamit? Ahogy én vettem észre nem igazán.

2015. jún. 26. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem fölösleges, elég a nyelvtudás szintjét megjelölni az önéletrajzodban. Ahová nem kell nyelvtudás, ott nem érdekel senkit, hogy van, ahová meg kell, ott úgyis tesztelik, hogy tényleg beszéled-e annyira a nyelvet, amennyire az önéletrajzodban feltüntetted.
2015. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Van,mindenhol jól jöhet ha hivatalosan tudod igazolni.
2015. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem árt letenni. Dunát lehet rekeszteni az olyan arcokkal, akik éltek kint, és azt állítják, hogy tökéletesen beszélnek angolul vagy németül, aztán közben meg csak kiáltóan hibás nyelvtannal nyomják a haveri dumálások szintjén. Ha lerakod a felsőfokút, már a CV-dre ránézve tudni fogják, hogy te nem ezek egyike vagy.
2015. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is rakd le!!
2015. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!