Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam b2-es angol nyelvvizs...

Euroexam b2-es angol nyelvvizsga, hogy megy ez a dolog?

Figyelt kérdés

Üdv, le kéne tennem a nyelvvizsgát, de nem igen tudom, hogy hol lehet, mit kell, hogy kell, stb.


Találtam ezt az euroexam nevezetű nyelvvizsgát (vizsgáztatót?)

De pár dolog nem tiszta, a leírások nem nagoyn segítettek.


Az írásbeli és a szóbeli rész egymás után van rögtön?

nem úgy, mint az érettségin, hogy van köztük egy hónap?


Illetve, ha a London nyelvstúdióba kérem a vizsgát, akkor nekem onnantól már csak oda kell bemennem?


Júli 3.-áig lehet jelentkezni, gondoljátok, hogy még van idő befizetni, meg ilyenek?


Valaki aki csinált ott nyelvvizsgát tudna pár szót mondani arról, hogy milyen?


2015. jún. 29. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A honlapon rajta van, hogy hogy kell jelentkezni. A befizetés a jelentkezéssel egyidőben történik. [link]

A nyelvvizsgán nincs egy hónap a szóbeli előtt, az érettségin csak azért van, hogy legyen idő felkészülni. Az Euron (ami nem vizsgáztató, hanem vizsga) talán egy napon vagy pár napon belül van az írásbeli és szóbeli. A választott vizsgahelyre csak be kell menned, mi mást kéne tenned? A pontos vizsgaleírást és mintafeladatokat talász a honlapon.

2015. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!