Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van Origo közép magnó és szóbelin?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam összecserélték a kazettákat, ugyanis 2 csoport volt, valaki észrevette a másik csoportból,hogy nem azok a kérdések voltak a papíron mint amit elmondtak a magnón, Aztán meg lett cserélve a dolog. Érthető a szöveg és többször lehet meghallgatni,szerintem a Telc valamivel gyorsabb. Szóbeli kicsit nehéz, de magnóval összejön.
2010. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is most megyek origo középfokra pénteken. Várok én is válaszokat erre a kérdésre! :)
2010. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szombaton voltam vizsgázni. A vizsgáztatók nagyon kedvesek, rendesek voltak és mosolyogtak. Viszont furcsa volt, hogy hamarabb kiengedtek, mert 15 percig kellett volna bent lennem és helyette kb 7-8 percig voltam. :) A magnó nehezebb volt, de remélem, hogy meglesz!
2010. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a vizsgáztatók rendesek voltak, mosolyogtak nálam is...

de a magnó miatt buktam meg 2x is.. mert nem lett meg a 8 pont, most megyek harmadjára. Remélem sikerül.

2011. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!