Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó felsőfokú nyelvvizsga...

Origó felsőfokú nyelvvizsga (angol)?

Figyelt kérdés

Szóval, lehet hogy ez egy kicsit furcsa kérdés lesz. Minden esetre, most mentem felsőfokúzni angolból, Origó nyelvvizsga (vagy Rigó utcai, kinek hogy tetszik). Az lenne a kérdésem, hogy mennyire elnézőek, rendesek a végleges pontokat illetően?

Ha, tegyük fel, 90% fölött sikerülne az írásbelim, de a szóbeli (az előzetes, tájékoztató jellegű pontok alapján) esetleg épp nem érné el a 60%-ot (olyan 55-60 közt valahol), akkor a legvégén megkaphatnám a vizsgát (komplex)? Mert ugye a központban véglegesítik, meg nézik át újra. Vagy hasonló. Vagy csak azért sem adnák meg, ha mondjuk 1 pont hiányozna?

Remélem érthető voltam. Köszi a válaszokat előre is!


2015. júl. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A központban véglegesítik? Miről beszélsz? A szóbeli után a 2 vizsgáztató lepontoz. Pont. Ehhez jön a listening. Ez vagy megvan 60 vagy nincs. Nincs se központ, se jóindulat, se elnézés. Elért pontszámok vannak.
2015. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott voltam, és velem nagyon rendesek voltak. A szabályok viszont szabályok. Ha nem teljesíted a követelményeket, akkor nem lesz meg a vizsga, ilyen egyszerű.
2015. júl. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták. De legalább az írásbelid meglesz. Az is valami. :) Ha kell, akkor nem kell megint komplex vizsgát fizetned, sőt! A szóbelit akár csinálhatod máshol is, ahol hasonlóan honosított vizsgát adnak (pl. BME, TársalKodó, ECL), akkor is komplex vizsgának fogadják el.
2015. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2015. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!