Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német telefonos interjú! Mit...

Német telefonos interjú! Mit kérdeznek?

Figyelt kérdés

Mik azok a kérdések amelyekre mindenképp szàmitani kell?

És ezzek a kérdések,hogy vannak németül?

Esetleg valaki segìtene ebben?


2015. júl. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Sokat segítene, hogy ugyan milyen munkakör... Egyébként nem ezzel a válasszal leszek népszerű, de ezek pont arra mennek rá, hogy felmérjék a nyelvtudásod és hamar kiderül, hogyha egy tök egyszerű mondatot se tudsz összerakni vagy csak betanult szöveget nyomsz végig. Általában olyankor nyomnak be egy olyan "vicces" kérdést a közepén, hogy mondjuk mit gondolsz Gandhiról.
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Például ilyeneket: [link]
2015. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan azokat kérdezik mint egy magyar telefonos interjún.

Írd le egy lapra és fordítsd le magadnak.

Viszont ha ennyire nem megy a német nyelv akkor miért akarsz német nyelvterületre pályázni?

Én személy szerint nem tudnék, olyan helyen dolgozni ahol nem értem meg, hogy mit mondanak nekem de nem is alkalmaznék olyan személyt aki nem képes az utasításaimat végrehajtani, de ezzel gondolom nem vagyok egyedül.

2015. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!