Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL angol B2 nyelvvizsga...

ECL angol B2 nyelvvizsga vélemények?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Közel egy éve tettem le. Nem volt nehéz. Hetven százalék fölé sikerült mennem. Nem sokat gyakoroltam rá, de tanulni sokat tanultam. A nyelvvizsgát kis nyelvtudással is le lehet tenni, ha megveszed a felkészítő könyvet, s azt végigcsinálod, akkor sikerülni fog. Én megvettem, de csak egy fejezetet csináltam meg az ötből, és láttam, hogy ez a nyelvvizsga (csakúgy mint a többi) olyan feladatokat tár eléd, amiket az életben nem kell használnod a levélíráson kívül... Kb. három éven keresztül "készültem" a vizsgára, úgy, hogy két könyvet, rendes tankönyvet átvettem tanárral. Rendesen meg is tanultam beszélni, írni és olvasni. Most készülök a felsőfokra. Abból már komolyabb vizsgát szeretnék tenni. Ja, és nem elfelejtendő, hogy a nemzetközileg elfogadott nyelvvizsga az nem azt jelenti, hogy minden országban elfogadják, hanem azt, hogy ha fizetsz egy honosító bizottságnak, akkor elfogadják. Személyes tapasztaltból írom.
2015. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!