Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B1-es szintű vagyok,2016...

Angol B1-es szintű vagyok,2016 nyarán jó ötlet lenne kimenni USA-ba nyelvet tanulni 1 hónapra?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségek vannak USA-ban, amivel esetleg pénzt is keresnék, de a nyelvet is gyorsan tanulom.
2015. júl. 18. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a gyerektáboros munkák, amiket a Camp leaders vagy a CCUSA szokott hirdetni. Keress rá. Igaz, ahogy tudom követelmény a B2-es nyelvvizsga, illetve viszonylag nagy huza-vonával jár a dolog (interjú, vízuminterjú, stb), illetve a repülőjegy egy részét neked kell állni. Viszont munka után, amíg le nem jár a vízum (olyan 2 hét), utazgathatsz amerikába, elköltheted a pénzt, amit megkerestél stb.
2015. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(Ja, és persze kell a hallgatói jogviszony!)
2015. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!