Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átállítottam a facebook-ot...

Átállítottam a facebook-ot angolra és érzelmeket tanulok, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Még Windows 7-ből is angol kiadást raktam fel,mert egyszerűen annyira szeretem az angol nyelvet,hogy az hihetetlen.

2015. júl. 20. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom felfogni, hogy mit jelent a kérdés ott felül.
2015. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Érzelmeket a robotok tanulnak a családi mozis sci-fikben, nem?
2015. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen! Én most franciául tanulok, úgyhogy mobilt stb átállítottam franciára és mikor ilyen szavakat tanultunk jól jött :)

Voltam egy állásinterjún, amihez erős angol kellett,és pl abból volt teszt, hogy a gépen mi hogy van angolul (tálca, képernyő stb) úgyhogy még hasznos is lehet, ha megtanulod.

2015. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző 2 válaszhoz meg:

A FB-on belehet állítani, milyen a hangulatod, és ha angolra állítod, angolul írja ki, így könnyebb megjegyezni az érzelmeket kifejező szavakat angolul...

2015. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 választ! :)
2015. júl. 20. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden programot angolul hasznalok.

-amikor kicsi voltam, ezt szoktam meg

-ha valami hibauzenetet ir ki, konnyebb eredeti nyelven utananezni, hogy mi a baja

-van nehany iszonyatosan gaz magyar forditas, az angol azert altalaban jo (nehany kinai muszaki cikk leirasa lehet csak kivetel)

2015. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!