Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érthető angol tanulás ANGOLUL?

Érthető angol tanulás ANGOLUL?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék megtanulni angolul, ahogyan magyarul...

Tehát szemléltető videók érdekelnek főleg.

Csak azért ne olyan, amin pl. 3 percig azt éneklik, hogy " The apple is red" :), mert attól szétunom a fejem.



2015. aug. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Youtubeon keress valamit ami tetszik. Nem kell hogy oktató jellegű legyen, így is úgyis tanulni fogsz belőle. Mondjuk jobb, ha nem olyat keresel, aminél egy asztalnál ülve beszélgetnek, hanem aminek története is van videó formájában. Én pl ajánlanám: domics, régi smosh, nigahiga, de tudok még mondani, ha nagyon nem találsz és valami érdeklődési kört mondasz:D
2015. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Olyanokat is fogok nézni, de úgy találtam, hogy abból sokkal kevesebb ragad meg, mint olyanból, ami direkt ilyenre lett kihegyezve.

2015. aug. 1. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de legalább szórakozol is közben;) Én így tanultam észre se vettem:D
2015. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előzőek,amiket linkeltem inkább a hallás értésre jók,ezen a csatornán pedig rövid párbeszédekelet lehet hallani.

https://www.youtube.com/watch?v=DVYL4Ms2oKI

2015. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a bajom,hogy volt egy oldal régen,ami jó volt arra,hogy pl a betűzést és pár alap dolgot jól megoldott.A lényeg,hogy ott odamentek több emberhez az utcán és ugyanazt kérdezték tőlök(hogy hívják,mivel foglalkozik,milyen az idő stb.). Így sokféle válaszminta volt és az akcentus se volt egyforma.
2015. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem egy kicsi félreértés történt :)

Olyan videókat kaptam, ami elé ha oda ül egy olyan ember, aki semmit sem tud angolul, akkor kb. úgy is fog felállni onnan :)

Ilyenre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=wVC-tcZ3gSg

Nyilván nincsen fenn az egész, hanem csak 1-2 ízelítő...sajnos..

2015. aug. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!