Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek jól csinálom?...

Szerintetek jól csinálom? Legyen szíves tanácsot adni! > > >Többi lent! < < <

Figyelt kérdés
11.es leszek és a nyelvvizsgát mindenféleképpen megszeretném csinálni.Jelenleg a nyelvoktatok feladatait csinálom illetve a "duolingo" alkalmazást.Angol faktra is jelentkeztem az angol tudásom alap és közép között lehet idén 80%-os lett a szintfelmérőm.De másik az hogy nem sokat beszéltünk angolul órán amitől tartok is (de például külföldön megszoktam értettni magam szüleimnek egy hajókirándulást le tudtam szervezni amire mai napig büszke vagyok) de a nyelvtant illetve a szókincset helyre rakta a tanárunk.Attól is tartok hogy az új tanárunk mint mond ő támogattja-e vagy ő mit fog mondani hogy fog ő hozzá állni hiszen ez tovább tanulás szempontjából nagyon fontos.Jó könyvekből tanultunk "Travel" tankönyv család.Ami még talán fontos lehet a válaszoló szempontjából 4-5 voltam eddig angolból a nyelvtan eddig könnyen megértettem de a szavak könnyen mentek megtanultam de hamar elfelejtettem. Körübelül ennyi a helyzetem kicsitt nyomás alatt vagyok miatta de ez a célom valami tanács mit csináljak jobban ezeket hallva vagy inkább olvasva megérné belekezdeni?
2015. aug. 1. 22:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Helyesírás illetve pontatlan fogalmazásért ellnézést kérek csak telóról vagyok és állandóan lefagy ez a sz*r!!! :)
2015. aug. 1. 22:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tanácsolom neked is, mint eddig bárkinek. Használd ki, hogy tele van a net szórakoztató angol hanganyaggal. Összpontosítva pl a youtubeon. Keress valamilyen csatornát ami tetszik, vagy csak szörfözz, az a lényeg, hogy hallgasd a nyelvet. Szókincsen rengeteget fejleszt, nyelvtan is kisujjból fog menni és jönni fog egy csomó hasznos szófordulat. A lényeg, hogy ne kényszerből és ne görcsösen nézd a videókat. Szórakozz és egyszer csak azt fogod észre venni, hogy tudsz angolul:)
2015. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!