Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet a leggyorsabban...

DeMoR kérdése:

Hogyan lehet a leggyorsabban legalább olyan szintre felfejlődni mint a 7-8. -osok nyelvtudás ügyileg?

Figyelt kérdés

Helló!

"Régebben" nem nagyon foglalkoztam a nyelvtanulással, viszont mégis csak jó lenne, mert mint rá kell jönni, jól tud jönni az életben :) ... Főként Német ami fontos, és az Angol is azért :D ... Lényeges lenne hogy kb. szeptemberre megtanuljak legalább olyan szinten, mint amit a 7-8.-osok tudnak (Német) ! ... És persze angolul se lenne rossz hasonló szinten megtanulni, de az annyira nem sürgős egyenlőre :D ... Ja és ha szeptemberre nem is, de minél hamarabb annál jobb :D ...

Előre is Köszönöm az Értelmes Válaszokat !!! ;)



2015. aug. 3. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Hogy hogy hogy hogy hogy????

Na hogy?

Csücsülj le a popsidra és tanuld meg az igeidőket\szavakat\kifejezéseket ahogy a 7esek teszik

2015. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De szerinted azt nekünk nem kéne tudnunk, hogy te hányadikos vagy? Nem mindegy, hogy ezt a kérdést egy másodikos vagy egy ötödikes kérdezi.
2015. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a Kérdező pont ne álljon neki táblázatokat tanulni, az ugyanis olyan messze van az igazi nyelvtudástól, mint Makó Jeruzsálemtől...


Kérdező! Ami nekem bevált, az az adott nyelven filmnézés, könyvolvasás, levelezés... A Facebook-ot állítsd németre, a telefonodat is. Vedd körül magad vele!

Nézz itt műsorokat: [link]


Olvasd el pl. a Harry Pottert németül.

2015. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni de egy atlagos hetedikes nem rendelkezik olyan sintu nyelvtudassal h konyveket olvasson v filemeket nezzen idegen nyelven. A kerdezo pedig meg aon a szinten sincs ugyh en inkabb az alap mondatszerkezeteket javasolnam: tanuldmeg az igeidoket es h kell mondatot alkotni, a szokincse meg majd osszeszeded kesobb, az szinte magatol jon
2015. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én kiskorom óta nézek filmeket és olvasok könyveket idegen nyelven. Sőt, így tanultam meg, tehát én nulláról is olvasással és filmnézéssel kezdek! Sosem a nyelvtani táblázatokkal!

Szerintem az vakvágány, de persze csinálja mindenki, ahogy akarja.

2015. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .. próbálkozok mindennel :D amugy most megyek 9.-be :D
2015. aug. 4. 19:48
 7/8 anonim válasza:
Duolingo, [link] (német angolról tanulok, bocs), könyvnek/sorozanak pedig a tűz és jég dalát/trónok harcát ajánlom, elég érthető a nyelvezete, legalábbis ez volt az első sorozat, amit felirat nélkül néztem végig
2015. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
illetve nem végig, mert olyan még nincs
2015. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!