Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A TOEFL nyelvvizsga nagyon nehéz?

A TOEFL nyelvvizsga nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Olvasgattam utána, mert érdekelne, hogy külföldön tanulhassak tovább. Többnyire azt olvastam, hogy elég nehéz, de aki jelentkezik ilyen felkészítő tanfolyamra, annak már jóval egyszerűbb. Még az érdekelne, hogy ezt lehet újra próbálni? És csak ezen az oldalon lehet jelentkezni? [link]

Személyes tapasztalatotok van a vizsgával kapcsolatban? Vagy ismerős esetleg? Nekem van egy ismerősöm, elég hát hogy is fogalmazzak...kicsit gyenge tanuló, aztán mégis megtudta csinálni ezt a vizsgát jól és simán felvették Dániába egyetemre.



2015. aug. 3. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Én anno 6-7 éve Amerikába mentem egyetemre. A fenti nyelvvizsgát a hősök tere mellet lévő, azt hiszem valami gimnáziumban tettem le és csak harmadszorra sikerult, úgyhogy már 6 nyarat előtte az államokban töltöttem.
2015. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ...


sokkal lényegre törőbb és kevésbé a kivételek tudására utazik.


Inkább a tényleges tudást nézi.


Én egy évet éltem az államokban és szintén 1 évet tanultam esszét írni mikor megcsináltam és akkor is csak a középszint alsó határa sikerült.


teszt 243 lett az esszé: 4es


amire azt mondták hogy egy év után nagyon katonás

2015. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért az ára is meg van, ahogy láttam ezen az oldalon...220$ az nem kevés pénz.
2015. aug. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!