Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jól fogalmaztam meg ezeket az...

Jól fogalmaztam meg ezeket az angol mondatokat? Többi lent

Figyelt kérdés

This is my mother's bag. (Ez az anyukám táskája.)

Those are Lilla's moneies. (Azok Lilla pénzei.)

This is the boy's girlfriend. (Ez a fiú barátnője.)

That is the teacher's table. (Az a tanár asztala.)

That is the man's car. (Az a férfi autója.)

Jókat írtam, jól fogalmaztam?:)



2015. aug. 5. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

4-es:

Bemutatáskor azt mondják, hogy "this"


Teljesen mindegy, hogy magyarul hogy mondják -- ez angol, nem magyar.


This is my mom.

This is Mr Brown, - and Mr Brown, this is Miss White.

2015. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Ezeket a mondatokat az angol tanárom diktálta, aki nagyon ért a nyelvhez és iskolákban is tanít, úgyhogy ezek szerint a 4-esnek nem volt igaza. :)
2015. aug. 7. 13:50
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok.

This is Tom's girlfriend, meg elfogadhato.

This is the boy's girlfriend. Rohejes.

Meg a kituno tanarneninek is van mit tanulni.

Van itt egy angol tanarno itt , aki nem mindent tud angolban, be is vallja es utana nez a hibaknak.

2015. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
4-es! Én (ahogy már egy párszor leírtam), az alapoktól kezdtem, teljesen. Azért adott fel nekem ilyet az angol tanárom, mert a mutató névmásokat tanulom. Nem kell ezen veszekedni, lehet, hogy te már mindent tudsz az angol nyelvről, de én még nem, van még mit tanulnom, és mivel kezdő vagyok, ezért könnyű mondatokat, illetve mondatrészeket kapok. Ennyi és kész, nem kell veszekedni!
2015. aug. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!