Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnek megtanulni a...

Hogyan tudnek megtanulni a leheto leggyorsabban angolul, milyen modszerekkel?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok. Kimentem angliaba es elkezdtem dolgozni, sajnos egyenlore meg csak McDonaldsba, viszont szeretnek itt elvegezni egy tanfolyamot majd, ahhoz viszont komolyabb nyelvtudas kene, amit 2-3 hpnap alatt szeretnek elsajatitani. A kerdes csak az, hogyan?

2015. aug. 10. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
a legkonnyebben ugy lehet idegen nyelvet tanulni, ha beraknak egy olyan kozegbe, ahol csak azt a nyelvet beszelik, de nyilvan ez itthon nem hiszem, h lehetseges lenne, kiveve ha bekoltozol egy angol csaladhoz...intenziv nyelvorakra elkezdhetsz jarni, de nem hiszem, h ennyi ido alatt az minden szamodra fontosat megtanitana :/ mivel neked a gyakorlat a legfontosabb, szerintem nyelvorak melett, ha nezel angol filmeket, csatornakat, akarmit, akkor konnyebben es gyorsabban megtanulhato lenne.
2015. aug. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Angliaban van e ilyen, de ahol en elek, sokan vegeznek tanfolyamokat, keves angol tudassal. Sajat nyelvukon irhatjak az essayokat, jegyzetelest, es tolmacs jar nekik a leforditasra, oda-vissza. Marburg problemajuk van, tolmacs all segitsegukre, ezt az iskola nem tagadhatja meg. Persze, ingyenes szolgaltatas.de azert egy minimum tudas azert kell, pl. doktorira, apolasra.
2015. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a problémádat. Angliában vagy, ahol emberek közt dolgozol. Ez elég tökéletes táptalaja a nyelvtudás beszerzésének...

Beszélgess sokat mindenkivel, ne félj ha hibázol, lényeg hogy minél többet beszélj.

2015. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rregisztralj tarskereso oldalakon, kezdj el chatelni angolul. Egy nem unios pasinak/nonek te maga vagy a Megvaltas Remenye, biztos szivesen szobaallnak veled. a fontos, hogy beszelj, utogesd a billentyuzetet, olvass, szotarazz!

Masik dolog, hogy a youtube-on ott van rengeteg angol nyelvu zeneszam felirattal, ugy keresd, hogy beirod a zeneszam cimet, vagy az egyuttest, es melleirod, hogy LYRICS, ez a dalszoveg angol neve, pl. ABBA lyrics, vagy motorhead lyrics, aztan elkezded olvasni szotarazni, akar enekelni, kezdj el teged erdeklo angol nyelvu konyvet ujsagot olvasni, neten konnyen tudsz szotarazni a sztaki.hu szotaraval. En is Londonban elek, rengeteget fejlodott az angoltudasom, amikor egy orosz lannyal leveleztem.

2015. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!