Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B2 nyelvvizsga tapasztal...

Angol B2 nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap (aug 14) lesz a nyelvvizsgám. Be kell ismernem, nem tanultam rá sokat itthon. Amit gyakoroltam, azt inkább az írásbeli és hallás utáni részére. Szóbelire szinte egyáltalán nem, mivel nincs kivel gyakorolnom. Kicsit kétségbe vagyok esve hogy nem sikerül. Amitől legjobban tartok az a levélírás illetve a listening, mivel ott nem csak a szövegre kell figyelni hanem a kérdéseket is nézni közben. Esetleg meg tudnátok osztani velem egy két tippet/trükköt esetleg tapasztalatokat/élménybeszámolót? Sokat segítenétek vele.

2015. aug. 13. 00:29
 1/3 anonim válasza:
én is pénteken megyek és hát valljuk be olyan rengeteget én se készültem, de a nyelvtant,magnóhallgatást meg az olvasást gyakoroltam jobban. Szóbelire pedig úgy készültem/ök, hogy nézek témákat pl környezetvédelem ,utazás, barátok ,nyelvtanulás ilyesmik és akkor próbálok minél többet megjegyezni belőle és akkor valami majd csak eszembe jut .Amúgy az ilyen kedvenc könyv ,film,város,élmény meg az ilyenekre készülj fel nehogy ott kelljen izgulnod hogy miről is beszélj. Egyébként az egyik ismerősöm is vizsgázott nem olyan rég és mondta hogy a szóbeli simán ment neki:) én az olvasási résztől félek a legjobban szinte az ment a legrosszabbul meg félek majd nem jut elég idő:/ de ne legyél kétségbe esve biztos sikerül!:)
2015. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kerestél akkor egy tanárt, vagy akár itt egy segítőkész bárkit, h szóbelit is gyakorolhass? :(


Szerintem mindenesetre menj el, ha más nem, tapasztalatszerzésnek jó lesz! A magnóra nagyon figyelj, ne parázz, úgyis meghallgathatjátok majd még egyszer.


Sok sikert!

2015. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
80%-ra sikerült :D szerintem nem rossz
2015. okt. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!