Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az Euroexam német nyelvvizsgáról? Érdemes?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgázni szeretnék, C1-es szinten. Kint éltem Németországban, ott jártam 1,5 évig iskolában, így a szóbeli rész jobban megy. Mennyire nehéz ezen a vizsgán az írásbeli rész? Miket tudtok javasolni a felkészüléshez?

2015. aug. 17. 13:03
 1/2 Namiro Princessin válasza:
nekem nagyon rendszertelennek tűnt, nem volt kiszámítható és áttekinthető a menete. Én most origóra fogok menni, az sokkal biztosabb.
2015. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Középfokúztam náluk, az símán ment. Viszont a felsőfokú nehéznek tűnt, a próbanyelvvizsgán elbuktam. Némi rákészülés és tájékozódás után az ECL-t választottam, és sikerült is letennem.
2015. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!