Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga (B2)...

Melyik nyelvvizsga (B2) könnyű németből?

Figyelt kérdés

Március-április környékén szeretnék nyelvvizsgázni német nyelvből és tanácsok, ötletek kellenének, hogy e oldal olvasói melyik nyelvvizsgát ajánlják német nyelvből, melyik az amelyik könnyű. Az írásbeli résznél engem egyedül a levélírás zavar. Az nagyon nem megy, és úgy tudom, minden nyelvvizsgán kell levelet írni.

Szóval nekem olyan nyelvvizsga kéne, ahol az egyik feladattípust, ha nem jól oldom meg, akkor nem kukázzák az egész írásbeli részt.

Tudom, hogy tele van az oldal ehhez hasonló kérdésekkel, de elég sok régi kérdést találtam, ami talán az időmúlásával már elévült, és nem reprezentálja a mai viszonyokat.



2015. aug. 24. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
TELC
2015. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!