Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek németet tanulni?

Hogyan kezdjek németet tanulni?

Figyelt kérdés

Mérnökinfó szakon tanulok és még ugyan van pár évem a diplomáig azért már nézelődök, hogy hol szeretnék majd dolgozni ha végzem. Van egy rokonom aki lehet, hogy tudna is majd segíteni de azt mondta, hogy nagyot lendíthetnék a dolgon ha megtanulnék németül. Angolul tanultam eddig, az megy is valamennyire és a diplomához szükséges nyelvvizsgát is abból tettem le. Az angollal is voltak gondjaim, a nyelvtanulás nem az erősségem. Jövő nyáron lehet, hogy odaköltözök egy hónapra ehhez az ismerősömhöz, ő Bécsben lakik és beíratna egy intenzív tanfolyamra de oda csak haladók mehetnek én pedig egy szót sem ismerek. Amilyen helyeket néztem ahol szeretnék később elhelyezkedni nagyon fontos lenne a német. Ebben szeretnék tanácsot kérni, hogy teljesen a nulláról hogyan tudnám elkezdeni. Esetleg nyelvtanár, vagy nyelviskola nem tudom.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. aug. 25. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak a neten nagyon jó online nyelvtanulási oldalak, nyelvi tesztek, kezdőknek is. Priviben elküldöm Neked a linket, nehogy a fejemre koppintsanak, hogy reklám. Ha hasznosnak találod, akkor légyszi nyomj egy zöld kezet itt :-)
2015. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Mert akkor tudok ajánlani nyelvtanárt.
2015. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cila123 ***** válasza:
A németet is úgy kell elkezdeni, mint bábrmelyik idegen nyelvet.
2015. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!